Diğer Hizmetler

Müşteri Yorumları

Akademik Tercüme

Akademik çeviri konusunda tecrübeli uzman tercüman kadromuz sayesinde liseler ve üniversitelerdeki lisans, yüksek lisans, master, doktora vb. öğrencilerinin ve öğretim görevlilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü tez, makale,tezi makaleye çevirme, ödev çeviri ve benzeri metinlerin tüm dillerden çevirilerini bütçenize uygun özel fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

---

Akademik Tercüme Nedir?

Eğitim öğretim hayatı boyunca başarı elde etmeye çalışan akademik görevliler veya öğrenciler çeşitli kaynaklardan bilgi edinmek isterler. Dili yetersiz olan kişiler bilgi edinme konusunda zayıf kalırlar ve Akademik tercümeye ihtiyaç duyarlar. Bu gibi durumlarda uzman tercümanlar tarafından uygun fiyatlarda çeviri hizmetini tercih ederler. Aynı şekilde tez, makale, ödev ve benzeri metinlerin tüm dillerden çevirilerinin de uygun fiyatları karşılığından tercih edildiği görülmektedir. Her dil çevirmen kadromuz ile profesyonelce çevirisi yapılmaktadır.

Akademisyene veya Öğrenciye Uygun Fiyatlarda Çeviri Hizmeti

Bizlere göndereceğiniz metinler uzman tercümanlarımız tarafından ön incelemeye aşamasından geçerek hangi dil olursa olsun işinde uzman tercümanlar tarafından çevirisi yapılan metinler sizlere sunulur. Arya Tercüme Bürosu müşterilerine en uygun fiyatları temel alarak hizmet vermekte ve müşterilerimizden gelen yorumları önemseyerek her geçen gün insan ilişkilerini en iyi seviyeye getirmektedir. Siz de belgelerinizin uzman tercümanlar tarafından kontrol edilmesini ve fiyatlandırılmasını istiyorsanız aşağıdaki "Fiyat Teklifi Al" butonuna basabilir yada telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Arapça, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İngilizce başta olmak üzere diğer; Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Estonca, Farsça, Felemenkçe, Fince, Gürcüce, Hırvatça, Hintçe, İbranice, İrlandaca, İsveççe, Japonca, Katalanca, Kazakça, Kırgızca, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Malayca, Moğolca, Norveççe, Özbekçe, Portekizce, Romence, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tacikçe, Tatarca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca ve Yunanca dillerinde profesyonel seviyede akademik çeviri / tercüme [onaylı] sunmaktayız. Gürcüce tercüman Arnavutça tercüme Yunanca çeviri Translation Azerice ingilizce çeviri Felemenkçe çeviri Urduca çeviri İngilizce rusca ceviri İngilizce metin çeviri Arapça Tercüme İngilizce farsça çeviri Türkçeden ingilizceyeİ çeviri fiyatları Letonca çeviri Sırpça çeviri Korece çeviri

Bizden fiyat almadan karar vermeyin!
Tercüme Hizmetlerimiz