Diğer Hizmetler

Müşteri Yorumları

Hukuki Tercüme

Her ülkenin bağlı olduğu hukuk farklı olduğundan hukuki bir belgenin bir dilden diğerine çevirisi yapılırken o ülkenin hukuk kuralları dikkate alınması gereklidir. Bizlerin, uzman kadromuz sayesinde bu konuya dikkat ederek çevirisini yaptığımız başlıca belgeler arasında mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, kanun ve yönetmelikler, beyannameler, mahkeme evrakları, boşanma belgeleri, muvafakatnameler, ihtarname, vasiyetnameler, tapular yer almaktadır.

---

Hukuki Çeviri Nedir?

Hukuki çeviri hizmeti, mahkeme kararları, hukuki(adli) yazışmalar, kanun ve yönetmelikler, beyannameler, mahkeme evrakları, boşanma belgeleri, muvafakatnameler, ihtarname, vasiyetnameler, tapular, ülkeler arası belgelerde, davalarda, yabancı uyruklu kişilerin başvurularında ve bunun gibi daha bir çok durumda ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

– Alım ve satım akdi tercümesi
– Dernek iç tüzükleri çevirmeleri
– Genelge tercümesi
– Boşanma kararı tercümeleri
– Taahhütname tercümesi ve çevirisi
– Kararname tercümesi ve çevirisi

Hukuki tercümeler, tecrübeli tercümanlar tarafından çevrilmelidir. Aksi halde problemler çıkabilir.

Hukuki Tercüme Fiyatları

Profesyonel tercümanlarımız ile her dilde tercüme hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları Arya Tercümanlık Bürosu iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Arapça, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İngilizce başta olmak üzere diğer; Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Estonca, Farsça, Felemenkçe, Fince, Gürcüce, Hırvatça, Hintçe, İbranice, İrlandaca, İsveççe, Japonca, Katalanca, Kazakça, Kırgızca, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Malayca, Moğolca, Norveççe, Özbekçe, Portekizce, Romence, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tacikçe, Tatarca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca ve Yunanca dillerinde profesyonel seviyede hukuki çeviri (güvenilir) sunmaktayız. Gürcüce tercüman Arnavutça tercüme Yunanca çeviri Translation Azerice ingilizce çeviri Felemenkçe çeviri Urduca çeviri İngilizce rusca ceviri İngilizce metin çeviri Arapça Tercüme İngilizce farsça çeviri Türkçeden ingilizceyeİ çeviri fiyatları Letonca çeviri Sırpça çeviri Korece çeviri

Bizden fiyat almadan karar vermeyin!
Tercüme Hizmetlerimiz