Diğer Hizmetler

Müşteri Yorumları

Tıbbi Tercüme

Tıbbi tercüme, tıp alanında uzman doktorlarımız veya bilim insanlarımız yapmış oldukları çalışmaları dünya genelinde farklı dillerde insanlara ulaşmasını sağlamak ve bilime katkıda bulunmak için çeviri hizmetine ihtiyaç duyarlar. Tıbbi çeviride dil bilgisinin yanı sıra konu bilgisini de gerektirir. İlaç prospektüsleri, cihaz/makine kullanım kılavuzları, hastalık tarifleri, tıbbi belgelerin çevirisi, en zor çeviri alanlarından biri olan tıbbi çeviriler alanına dahildir.

---

Tıbbi Çeviri Nedir?

Gelişen teknoloji çağında bilimin büyük kitleler tarafından araştırıldığını görmekteyiz. Bu nedenle dünyanın farklı ülkelerinden insanlarla hitap etmek için farklı diller kullanmak en hızlı yoldur. Aynı zamanda bilimsel gelişmelerin farklı bilim insanları tarafından incelenmesi sorunlara çabuk çözüm sağlanmasını hızlandırmaktadır. Bu nedenle bilim insanları tıbbi çeviri hizmetini tercih etmektedirler.

Tıbbi metinlerde olabildiğince Türkçe'ye uygun şekilde çeviri yapılması gerekmektedir. Tıbbi çeviriler konusunda uzman,tecrübe sahibi çevirmenler tarafından jargona hakim bir dille yapılmalıdır.

Tıbbi Tercüme Fiyatları

Profesyonel tercümanlarımız ile her dilde tercüme hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları Arya Tercümanlık Bürosu iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Arapça, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İngilizce başta olmak üzere diğer; Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Estonca, Farsça, Felemenkçe, Fince, Gürcüce, Hırvatça, Hintçe, İbranice, İrlandaca, İsveççe, Japonca, Katalanca, Kazakça, Kırgızca, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Malayca, Moğolca, Norveççe, Özbekçe, Portekizce, Romence, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tacikçe, Tatarca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca ve Yunanca dillerinde profesyonel seviyede tıbbi çeviri, tercüme (hekimlerle çalışıyoruz) sunmaktayız. Gürcüce tercüman Arnavutça tercüme Yunanca çeviri Translation Azerice ingilizce çeviri Felemenkçe çeviri Urduca çeviri İngilizce rusca ceviri İngilizce metin çeviri Arapça Tercüme İngilizce farsça çeviri Türkçeden ingilizceyeİ çeviri fiyatları Letonca çeviri Sırpça çeviri Korece çeviri

Bizden fiyat almadan karar vermeyin!
Tercüme Hizmetlerimiz