Çince Tercüme

Çince Tercüme

Dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan çince, Gelişmiş ülke ekonomisinden ve nüfus yoğunluğundan kaynaklı olarak dilde gelişim göstermektedir. Dünyada 1.1 milyardan fazla kişi çince ve lehçelerini konuşmaktadır. Çince yalnız başına bir dil olarak kabul edilmemektedir. Çin Halk Cumhuriyeti ve çevresinde binlerce dil konuşulmaktadır bunların genel adına çince denmektedir. Çince farklı dil gruplarına sahiptir en önemlisi Mandarin'dir. Bu dilde çeviri yapacak kişi en az 3 bin kelime biliyor olması gerekmektedir.


Profesyonel Çince Tercüme Hizmeti

Noter Onaylı Çince Çeviri yapılması gereken belgelerinizin tercümesi için belgenin bir fotoğrafını e-mail veya whatsapp üzerinden bize ulaştırmanız yeterli. En kısa süre içerisinde Çince Noter Onaylı Çeviri talebiniz hakkında size fiyat ve süre teklifi sunulacak, onaylamanız halinde Noter Onaylı Çince Çeviriniz tamamlanacak ve noterden onaylanacaktır. Ardından; arzu etmeniz halinde Beşiktaş’taki ofisimizden elden alabileceğiniz gibi, İstanbul içi kuryeyle veya Türkiye’nin her yerine kargo ile de ulaştırılabilecektir.

Çince Pasaport Tercüme - Noter Yeminli

Çince pasaport tercümeleri, Beşiktaş veya Kurtköy tercümanlık büromuzda noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmakta ve tercümanlık büromuz tarafından onaylanmaktadır. Bu şekilde hazırlanan çince pasaport tercümesi resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlilik kazanır. Noter onay işlemleri dilerseniz bizim tarafımızdan yürütülerek kısa süre içerisinde resmi kurumlara sunulabilir hale getirilmektedir. Pasaportun aslı olmadan noter tasik işlemleri yapılamamaktadır.

Çince Ticari Tercüme

Tüm sektörler için ticari tercüme ihtiyacı duyulduğu gibi başlıca finans, bankacılık, sigortacılık gibi sektörleri yoğun şekilde ihtiyaç duymaktadır. Hata yapılan çince ticari tercüme beraberinde bir çok olumsuzluk getirecektir. İş anlaşmalarının olumsuzlukla sonuçlanmaması için uzman çince tercümanlar tarafından çevirisi yapılmalıdır.

Fotoğraftan Çince Tercüme

Fotoğraf üzerinden çince tercüme hizmeti uzman çince tercümanlarımız tarafından verilmektedir. Fotoğrafını çektiğiniz belgeyi bizlere göndererek kısa sürede en kaliteli hizmeti alabileceğinizden şüpheniz olmasın. Çince tercüme edilecek belge detaylı incelenerek hedef dile cümle ve anlam bütünlüğü bozulmadan çevirisi yapılmaktadır. Gizlilik prensiplerimiz gereğince kimse ie belgeleriniz paylaşılmamaktadır.

Hızlı Çeviri

Acil çeviri yapılacak belgelerinizi bize göndererek anında hizmet alabilirsiniz.

Uzman Tercümanlar

Konusunda uzman tercüman kadromuz ile çevirileriniz güvencemiz altındadır.

Müşteri Gizliliği

Büyük öneme sahip belgelerinizin çevirisi Arya Tercüme Bürosu tarafından ciddiyet ve güven içerisinde sağlamaktadır.

Ekonomik Çeviri

Uygun çeviri fiyatları ve kaliteli hizmet ile müşterilerimize 100% memnuniyet garantisi veriyoruz.

2018 Yılı Çince Çeviri Fiyatları

Türkiye'de dil tercüme sektörü serbest piyasa kulları ile işlediği için her çeviri bürosunda fiyatlar değişiklik gösterecektir. İşini kaliteli ve profesyonel şekilde yapan tercüme firmalarının fiyatları ucuz tutması pek mümkün değildir. Türkçe'den Çince'ya çevirilerde vakit kaybetmeden en uygun fiyat avantajları ile profesyonel tercüman ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Bizden fiyat almadan karar vermeyin!
Tercüme Hizmetlerimiz