İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme hizmetini uzman tercümanlarımız ile vermekteyiz. Ticari, akademik, tıbbi ve her türlü metin çevirisi için tercüme bürosu olarak yeminli çevirmenlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Her türlü yazılı, sözlü, simultane ve ardıl İngilizce çeviri hizmetlerinizi uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Türkçe-İngilizce veya İngilizce'den Türkçe'ye; akademik çeviri, vekaletname, nüfus kayıt, öğrenci belgeleri, ikametgah belgesi, diploma, not transkripti, mezuniyet belgesi, pasaport, tez, evlilik cüzdanı, vekâlet, evlilik belgesi, sağlık raporu, vize belgeleri, tıbbi metin, hukuki metin, noter belgesi, mahkeme kararı, mali çeviri, şirket belgeleri, sözleşme, ticaret sicil gazetesi, adli sicil, sabıka kaydı, ikamet, yerleşim ve adres belgesi, nüfus kayıt, web sitesi çevirisi, tapu, ticaret sicil belgesi, ticaret odası tescil belgesi ve benzeri tüm tercüme gereksinimleri için isteğinize bağlı olarak noter onaylı ya da onaysız olarak yeminli İngilizce tercümanları tarafından yapılmaktadır.

Noter Onaylı İngilizce Tercüme

Noter Onaylı İngilizce Çeviri yapılması gereken belgelerinizin tercümesi için belgenin bir fotoğrafını e-mail veya whatsapp üzerinden bize ulaştırmanız yeterli. En kısa süre içerisinde İngilizce Noter Onaylı Çeviri talebiniz hakkında size fiyat ve süre teklifi sunulacak, onaylamanız halinde Noter Onaylı İngilizce Çeviriniz tamamlanacak ve noterden onaylanacaktır. Ardından; arzu etmeniz halinde Beşiktaş’taki ofisimizden elden alabileceğiniz gibi, İstanbul içi kuryeyle veya Türkiye’nin her yerine kargo ile de ulaştırılabilecektir.

Yeminli İngilizce Tercüman

Yeminli tercümanlar tarafından İngilizce çeviri yapılması gereken belgelerinizin tercümesi için belgenin bir fotoğrafını e-mail veya whatsapp üzerinden bize ulaştırmanız yeterli. En kısa süre içerisinde yeminli İngilizce çeviri talebiniz hakkında size fiyat ve süre teklifi sunulacak, onaylamanız halinde hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Sonrasında Beşiktaş ofisimizden elden alabileceğiniz gibi, İstanbul içi kuryeyle veya Türkiye’nin her yerine kargo ile de gönderim yapmaktayız.

Profesyonel Tercüme Teknikleriyle

Bir dili diğer dile çevirmek her zaman kolay olmaz. Özellikle teknik terimlerin yoğun olarak kullanıldığı metinlerin örneğin Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmesi için her iki dilde de kullanılan o dile özgü kullanılan biçimde terimlere hakim olunması gerekmektedir.

Teknik Terimlerin Tercümesi

Anlam çevirisi çoğunlukla yeterli değildir. Bu nedenle akademik, ticari, tıbbi gibi konularda ya da ticari sözleşmelerde yer alan terimlerin birebir karşılıklarının biliniyor ve çeviri metinlerinde kullanılıyor olması şarttır. Teknik terim çevirilerindeki fiyat farkının bir nedeni de bu çevirilerin daha dikkatli olunması sebebiyledir.

Hızlı Çeviri

Acil çeviri yapılacak belgelerinizi bize göndererek anında hizmet alabilirsiniz.

Uzman Tercümanlar

Konusunda uzman tercüman kadromuz ile çevirileriniz güvencemiz altındadır.

Müşteri Gizliliği

Büyük öneme sahip belgelerinizin çevirisi Arya Tercüme Bürosu tarafından ciddiyet ve güven içerisinde sağlamaktadır.

Ekonomik Çeviri

Uygun çeviri fiyatları ve kaliteli hizmet ile müşterilerimize 100% memnuniyet garantisi veriyoruz.

Çeviri Fiyatları

Profesyonel bir çevirinin maliyeti çeviriyi yapacak uzman çevirmene göre değiştiği gibi tercüme yapılacak metnin türüne ve uzunluğuna bağlı olarak da değişmektedir. Kimi zaman Word, Excel veya metin belgesinde gelen çeviriler olduğu gibi web sitesi üzerinden çeviri yapılması gereken durumlar da olabilmektedir. Tercüme fiyatı vermek için kelime veya sayfa sayısını bilmek yeterli değildir. En uygun fiyat bilgisi için bizimle temasa geçebilirsiniz.

İngilizce biliyor olmak tercüme yapmak için yeterli midir?

Bir dili iyi biliyor olmak iyi tercüme yapabilmek için yeterli değildir. Okuduğunu anlamak, yazmak, diğer dile aktarabilmek tercümanlığın tekniklerini bilmeyi gerektirir. Mütercimlik tercümanlık bölümlerinde tercüme eğitimi verilmektedir. Tercihen bu bölümlerden mezun olan kişiler tercih edilmelidir. Günümüzde yeterli düzeyde İngilizce bildiğini düşünen insanlar rahatlıkla İngilizce çeviri yapabileceğini düşünmektedir. Unutulmamalı ki tercüme uzmanların işidir.

Bizden fiyat almadan karar vermeyin!
Tercüme Hizmetlerimiz