İngilizce, Arapça, Rusça ve Diğer Dünya Dilleri Çeviri Hizmetleri Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Resmi Belge Tercüme

Resmi Belge Tercüme

Resmi belge tercüme hizmeti kapsamında adli sicil kaydı, muvafakatname, imza sirküleri, vekaletname, temsil yetkisi, ticaret sicil gazetesi,insan kaynakları çeviri, faaliyet belgesi, oda kayıt sureti, avukat vekaleti, diploma, transkript, öğrenci belgesi, mezun belgesi, ösym sonuç belgesi, nüfus kayıt örneği, yerleşim yeri ve diğer adres belgesi, ikamet belgesi, gayrımenkul satış vaadi sözleşmesi, ortaklık sözleşmesi, işe alım sözleşmesi, vergi beyanname tercümesi hizmeti Arya Tercüme büromuz tarafından uygun fiyat avantajlarıyla verilmektedir.İngilizce ikametgah belgesi çevirisi sonrasında beirtilen resmi makamlara sunumu gerçekleşmektedir.

Diğer Resmi Belge Tercüme Alanları

Resmi belge çevirisi alanında vermiş olduğumuz diğer tercüme alanları ise şöyle; askerlik durum belgesi, SGK 4A hizmet dökümü, SGK hizmet dökümü, maaş bordrosu, formül A (doğum kayıt örneği), formül B (evlenme kayıt örneği), tapu, şirket ana sözleşmesi, banka hesap özeti, ihtarname, ölüm belgesi, kesinleşme şerhi, mahkeme kararı, evlilik cüzdanı, nüfus cüzdanı, fatura, bekarlık belgesi, kira sözleşmesi, geçici mezuniyet belgesi, pasaport, nüfus kağıdı, kimlik ve vergi levhası tercümesi hizmetleri vermekteyiz.

Nüfus Kayıt Örneği İngilizce Çevirisi ?

Vukuatlı nüfus kayıt örneği ve aile nüfus kayıt örneği olarak iki farklı şekilde belge alınmaktadır.İkametgah belgesi ingilizce çeviri örneği ve Nüfus kayıt örneği aile bireylerinin ve sizin bilgilerinizin (cinsiyet, evli, bekar, ikamet adresi, doğum tarihi, yeri, kişinin sağ olup olmadığı) listelendiği belgedir.Bu belgeleri bağlı bulunulan il veya ilçe nüfus müdürlüklerinden kimliğinizi göstererek alabilirsiniz. Yerleşim yeri ve diğer adres belgesi ingilizce dilinden her dile profesyonel tercüme edibimiz tarafından kısa sürede çevirilmektedir. Belge alındıktan sonra Beşiktaş Tercüme Büromuza veya Kurtköy Tercüme Büromuza gelerek tüm dillere tercüme hizmetini avantajlı fiyatlara alabilirsiniz.

Sağlık Raporu İngilizce Çevirisi Örneği ?

Sağlık raporu belgeleri ehliyet, spor, askerlik, evlilik ve iş gibi çeşitli kurumlar tarafından istenilen belgelerin istenilen tüm dilde çevirisini profesyonel tercüman ekibimiz ile yapmaktayız. Sadece bunlar değil noter onaylı yada yeminli tercüman onaylı vize, iş, okul, göç ve evlilik alanlarında sağlık raporu tercümesi yapmaktayız.

Noter Tasdikli Diploma ?

Eğitim kurumlarından alınan diploma, öğrenci ve transkript belgeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından profesyonel olarak tüm istenilen dillere çevirisi yapıldıktan sonra noter ibrazı ve noter tarafından onaylanmasına Noter Onaylı Diploma Tercümesi denmektedir.

Vekaletname İngilizce Çeviri ?

Vekaletname, sizin yerinize resmi işlemler için başka birisini noter tarafından vekil atamaktır. Vekaletname ingilizce çeviri yada tercümesi genellikle gayrimenkul, satış, istimlak, araba alım satım, muhasebe, iş takibi, kiraya verme, miras, banka işlemleri konularında talep edilmektedir. Bu belgeler bazı durumlarda yurtdışından geldiğinden dolayı çeviri ihtiyacı duyulmaktadır.

Adli Sicil Kaydı Tercümesi Fiyatı/Ücreti

Adli sicil kaydı çevirisi fiyatı belirlenirken çeviri bürosu olarak kaliteli hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları Arya Tercümanlık Bürosu iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak alabilir yada "Fiyat Teklifi Al" butonuna basıp bizlere örnek belgelerinizi göndererek hızlı sonuçlar alabilirsiniz.
 

Resmi Belge Çevirisi Yaptığımız Diller

Çeviri sektöründe en çok ihtiyaç duyduğumuz Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Arapça, Almanca ve Rusça başta olmak üzere birçok dilde, profesyonel tecümanlarımızla resmi belge çevirisi yapıyoruz. Yapılan tercümelerde hiçbir terimsel yanlışa yer vermemek adına tercüme yapılacak alanda uzmanlaşmış kişilerle çalışıyoruz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al