İngilizce, Arapça, Rusça ve Diğer Dünya Dilleri Çeviri Hizmetleri Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Simultane Tercüme

Simultane Tercüme

Yabancı konuşmacıların yer aldığı genellikle uluslararası her türlü Konferans, Seminer, Sempozyum, Kongre ve benzeri etkinliklerinizde konuşmacı ile eş zamanlı olarak istediğiniz dilde uzman tercümanlar tarafından yapılan çevirilere simultane çeviri denir. Simultane çeviri hizmetimizden yararlanmak için lütfen iletişime geçin.

Simultane Çeviri Hizmetine İhtiyaç Duyulan Alanlar

Simultane çevirilerek genellikle uluslararası alanlarda yabancı konuşmacıların yer aldığı konferans, sempozyum ve benzeri etkinliklerde ihtiyaç duyulmaktadir. Diğer simultane çeviri kullanım alanları ise diplomatik toplantılar veya görüşmeler, televizyon, canlı yayınlar, dinleyicilerinin uluslararası kitleye sahip olduğu alanlarda da simultane çevir kullanımı tercih edilmektedir.

Profesyonel Simultane Tercümanlık Hizmeti

Simultane çeviri hizmeti, uzman tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Simultane tercümanlar genellikle uluslararası konferans, seminer, sempozyum, kongrelerde çeviri hizmeti verirler. Bu durumda çeviri hizmeti uzman kişiler tercih edilerek hizmet alınmalıdır.

Simultane Çeviri Fiyatları

Kaliteli hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları Arya Tercümanlık Bürosu iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak alabilir yada "Fiyat Teklifi Al" butonuna basıp bizlere örnek belgelerinizi göndererek hızlı sonuçlar alabilirsiniz.
 

Simültane Çeviri Yaptığımız Diller

Çeviri sektöründe en çok ihtiyaç duyduğumuz Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Arapça, Almanca ve Rusça başta olmak üzere birçok dilde, profesyonel tecümanlarımızla simültane çeviri yapıyoruz.Yapılan çevirilerde dinleyicilerin konuşmacıları en doğru şekilde anlaması için simültane çevirinin yapılacağı alanda uzmanlaşmış tercümanlarla çalışıyoruz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al