İngilizce, Arapça, Rusça ve Diğer Dünya Dilleri Çeviri Hizmetleri Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Sözlü ve Ardıl Tercüme

Sözlü ve Ardıl Tercüme

Yabancı dilde konuşan bir konuşmacının cümlelerini konuşmasının arasına girip bölerek parça parça yapılan çeviriye ardıl tercüme denilmektedir. Genelde konuşmacı 4-5 cümle sonra bekler ve uzman tercümanlar tarafından çevri hizmeti gerçekleştirilir. Ardıl (Sözlü) çeviride uzman tercümanlar konuşmacılarla aynı alanda bulunurlar. Ardıl (Sözlü) çeviri, çevirmenin konuşmacının sözlerini dinleyip karşı tarafa aktarması ile gerçekleşir. istediğiniz her dilden yapılacak ardıl (sözlü) tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen iletişime geçin.

Ardıl (Sözlü) Çeviri Hangi Alanlarda İhtiyaç Duyulur?

Ardıl (Sözlü) çeviri genel olarak uluslararası toplantılarda kullanılmaktadır. Çeviri yapacak tercümanın çevrilecek dile hakim olması gerekir. Çünkü çeviri sırasında hata yapmaması gerekir ve kendisine kısa süre zaman tanınır.

 

Ardıl (Sözlü) çeviri yapacak tercümanın dili iyi bilmesi aynı zamanda konuşmacıları sorunsuz dinleyip çevirdiği dili düzgün telaffuz etmesi karşı tarafın konuyu doğru anlaması için büyük önem taşımaktadır. Çeviri hizmeti verilecek konuşmacının bahsedeceği konulara uzman tercümanın hakim olması yapılacak çeviri hizmetini profesyonel ve sorunsuz hale getirmektedir.

Ardıl (Sözlü) Çeviri Fiyatları

Profesyonel tercümanlarımız ile her dilde Türkiye'nin her yerine ardıl (sözlü) tercüme hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları Arya Tercümanlık Bürosu iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.
 

Ardıl (Sözlü) Çeviri Yaptığımız Diller

Çeviri sektöründe en çok ihtiyaç duyduğumuz Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Arapça, Almanca ve Rusça başta olmak üzere birçok dilde, profesyonel tecümanlarımızla ardıl (sözlü) çeviri yapıyoruz.Yapılan çevirilerde dinleyicilerin konuşmacıları en doğru şekilde anlaması için ardıl (sözlü) çevirinin yapılacağı alanda uzmanlaşmış tercümanlarla çalışıyoruz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al