İngilizce, Arapça, Rusça ve Diğer Dünya Dilleri Çeviri Hizmetleri Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme

Yeminli tercüman, Türkiye Noterler Birliğine bağlı noterde yemin ederek yeminli tercüman ünvanını almış kişilere denir. Yeminli çeviri ise bu tercüman tarafından tercüme edilmiş, kaşelenmiş ve imzalanmış belgelerin, yeminli adli sicil kaydı tercümesi/çevirisi denir. Yeminli tercüme yapılan belgenin üzerinde, yeminli tercümanın imza ve mührünün olması zorunludur. Belgenin üzerinde tercümana ait bilgilerin bulunması zorunludur.

Yeminli Çeviriyi Neden Tercih Ederiz?

Yeminli tercüme çevirisi yapılan belgenin doğruluğunu garantilemek amacı ile yapılabilmektedir. Yeminli tercüme yapılmış bir belgenin sorumluluğu tercümeyi yapan tercüman üzerine verilmektedir. Kaşe ve imzası ile bu sorumluluğu kabul etmektedir. Aynı zamanda çevirisi yapılmış belge devlet kurumlarına ya da eğitim kurumlarına gönderilecekse yeminli tercüman tarafından yeminli çeviri yapılması gerekmektedir. Bundan dolayı kişiler yeminli tercümana ihtiyaç duyarlar.

Yeminli Çeviri Fiyatları

Profesyonel tercümanlarımız ile her dilde tercüme hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları Arya Tercümanlık Bürosu iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.
 

Yeminli Çeviri Yaptığımız Diller

Çeviri sektöründe en çok ihtiyaç duyduğumuz Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Arapça, Almanca ve Rusça başta olmak üzere birçok dilde, yeminli tecümanlarımızla yeminli çeviri yapıyoruz. Yapılan tercümelerde hiçbir hataya yer vermemek adına tercüme yapılacak alanda uzmanlaşmış kişilerle çalışıyoruz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al